Президент розказав, чим Україна відрізняється від Греції

Петро Порошенко під час інтерв'ю телеканалу «Україна»

Президент України Петро Порошенко заявив, що на відміну від Греції, де закрилися зовнішні ринки, і платити за це довелося грецькому народу, в Україні зовнішні ринки залишилися відкритими.

Про це він сказав в інтерв'ю телеканалу «Україна».

«Я хочу вам продемонструвати відмінність, що українська влада робить і що - грецький уряд. Ми за цей рік консолідували допомогу і солідарність усього світу навколо України - своєю відповідальною і ефективною політикою. Греція внаслідок своєї не дуже відповідальної поведінки опинилася в ізоляції, коли вона намагалася шантажувати Єврокомісію», - сказав він.

Порошенко зауважив, що Греція також мала майже не обмежений доступ до ресурсів Європейського центробанку, до програм ЄС, які передбачені лише для країн-членів і які в десятки разів перевищують ті можливості, на які може розраховувати Україна. До того ж, на території Греції не відбувається збройного протистояння.

«У нас в умовах війни, в умовах агресії, в умовах анексії, в умовах виведення 25% промислового потенціалу, в умовах вимушеного зростання видатків на оборону, ми вийшли на позиції, коли ми не допустили заборгованості по зарплаті, по пенсіях. І це демонструє принципово різну поведінку», - наголосив глава держави.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук