Володимир Зеленський переписав свій бізнес на братів Шефірів

Йдеться про частки у 10 компаніях, які, зокрема, займаються виробництвом кіно та шоу, а також будівництвом

Володимир Зеленський та його радник Сергій Шефір (в рожевій сорочці)

Президент України Володимир Зеленський передав всі свої частки в компаніях бізнес-партнерам. Зміни в структурі власності оформили навесні 2019 року, повідомив сайт «ЛІГА.net», посилаючись на дані Єдиного державного реєстру.

Давньому партнерові Зеленського Сергію Шефіру, який став першим помічником президента, перейшла частка Зеленського у восьми компаніях.

Старшому братові Сергія Шефіра, шеф-редактору і автору «Студії Квартал-95» Борису Шефіру перейшли частки ще в двох компаніях.

Йдеться про компанії: «Квартал 95» (займається виготовленням кінофільмів), «Студія Квартал 95» (шоу-проекти та розважальні програми), будівельна компанія «Студія Квартал 95», розважальний канал «Квартал ТВ», Animation Studio (виробництво мультфільмів), «Квартал-Концерт» (організація концертів та розважальних турів), кінокомпанія «Кіноквартал», ресторан «Фіш-Хаус», кінокомпанія «Гауді Студіо», звуко- та відеозаписувальна компанія «Інвест-Аніма».

Наразі Зеленський залишився лише в одній юридичній особі – громадській організації «Молодіжний центр «Ліга сміху».

Відомо, що після перемоги на президентських виборах Володимир Зеленський передав свій бізнес в управління бізнес-партнерам з гарантією повернення через п'ять років.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук