Президента просять не скасовувати пільги на електрику для електротранспорту

12 квітня 20137470
Президента просять не скасовувати пільги на електрику для електротранспорту
фото ZAXID.NET
Тролейбуси

Асоціація міст України, Корпорація «Укрелектротранс» та ЦК профспілки працівників ЖКГ, місцевої промисловості та побутового обслуговування населення України просять президента України Віктора Януковича не допустити скасування пільгового тарифу на електричну енергію для міського електротранспорту.

Відповідне звернення главі держави надіслали 9 квітня, повідомили у прес-службі Асоціації міст України.

Активісти нагадують, що у Національному плані дій на 2013 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава», затвердженому указом президента, говориться про те, що Кабінету Міністрів доручено видати нормативно-правовий акт щодо поетапного скорочення перехресного субсидування в електроенергетиці для міського електротранспорту (підпункт 126.1.2).

«Йдеться про скасування тарифу на електроенергію для міського електротранспорту, який нині встановлений на рівні тарифу для населення. Це призведе до збільшення у три рази витрат підприємств електротранспорту на придбання електроенергії. Таке зростання витрат не зможуть покрити ні збиткові підприємства електротранспорту, ні місцеві бюджети», - йдеться у зверненні до президента.

На думку активістів, перш ніж піднімати тарифи, необхідно вирішити комплекс проблем, які зумовлюють збитковість цих підприємств.

«Насамперед слід упорядкувати пільги на проїзд, привести обсяги компенсації з державного бюджету місцевим бюджетам на пільгові пасажироперевезення до показників фактично наданих пільгових послуг, замінити застарілий парк рухомого складу на нові енергоефективні трамваї і тролейбуси», - читаємо у зверненні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук