Приватні виконавчі служби в Україні з'являться після березня

Міністерство юстиції України заявляє, що приватні виконавці з'являться в Україні вже після березня.

«Я думаю, що десь в березні перший іспит можливий. Коли вони почнуть працювати? Ще раз скажу: після здачі іспитів вони повинні довести, що у них є страховий поліс відповідно до тих вимог, які встановлені законодавством, що їхній офіс обладнаний і відповідає вимогам, які встановлені Мін'юстом і в принципі – все: вони отримують свідоцтво і потрапляють в реєстр», – сказав заступник міністра юстиції з питань виконавчої служби Сергій Шкляр на брифінгу в четвер, 19 січня, повідомило «Інтерфакс-Україна».

Він зазначив, що реєстр приватних виконавців буде відкритим, і кожен зможе в ньому перевірити, чи є та чи інша людина приватним виконавцем, дізнатися місце розташування його офісу та години роботи. При цьому якщо ліцензія на ведення діяльності приватного виконавця буде припинена або анульована, то така інформація з'явиться в реєстрі.

За словами Шкляра, приватним виконавцем може стати громадянин України віком від 25 років, який має вищу юридичну освіту, 2 роки стажу, пройде навчання, здасть кваліфікаційний іспит, пройде стажування (не стосується колишніх державних виконавців, арбітражних керуючих, адвокатів та нотаріусів зі стажем). Також кожен приватний виконавець повинен застрахувати свою діяльність і пройти перевірку Мін'юсту на предмет відповідності його офісу вимогам.

На цей момент відбувається набір в групи для навчання протягом 23 днів охочих стати приватними виконавцями.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук