Про несанкціоновані сміттєзвалища на Львівщині можна повідомити через електронний сервіс

СуспільствоОрися Шиян, 12 травня 20174300
Про несанкціоновані сміттєзвалища на Львівщині можна повідомити через електронний сервіс
фото ecomapa.gov.ua
Людина, яка виявила порушення, зможе проконтролювати процес ліквідації стихійного сміттєзвалища

На Львівщині запустили електронний сервіс, який дозволяє повідомити про несанкціоновані сміттєзвалища, повідомляє департамент екології та природних ресурсів Львівської ОДА.

Електронний сервіс охоплює всю Україну, в тому числі включає інтерактивну карту сміттєзвалищ Львівської області. До сервісу також додали мобільний додаток, за допомогою якого можна онлайн сповістити про виявлені незаконні сміттєзвалища та забруднення.

Будь-хто може зайти на сторінку, зареєструватися і залишити повідомлення про звалище, додавши фото. Ця інформація обробляється та надсилається у вигляді звернень громадян до відповідних органів.

Отримана інформація оперативно опрацьовується та наноситься на карту. Інформацію про стихійні сміттєзвалища у Львівській області департамент екології та природних ресурсів надсилатиме до органів місцевої влади, які мають їх ліквідувати. А державна екологічна інспекція у Львівській області повинна проконтролювати процес ліквідації виявлених сміттєзвалищ.

На сповіщення в електронному сервісі реагуватимуть оперативно, пообіцяли у департаменті екології та природних ресурсів Львівської ОДА.

Процес усунення порушень можна буде побачити в оновлених статусах, передбачених додатками.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук