Проблема України в тому, що вона не має свого Дудаєва

БлогиВіктор Трепак , 30 листопада 2016 615 11
Віктор Трепак
Колишній перший заступник голови СБУ (2015-2016 рр.)

Рекомендую для вдумливого прочитання статтю «Чеченський генерал радянської армії Дудаєв довів, що будь-яке АТО можна закінчити на години».

У ній йдеться про визвольну боротьбу чеченського народу за свою незалежність, за незалежність Чеченської Республіки Ічкерія, над якою Російська Федерація спробувала встановити контроль шляхом її силового захоплення.

У 1994 р. волелюбні і мужні чеченці показали, як без регулярної армії, важкої військової техніки можна перемогти ворога, який значно переважав їх у кількості, військовому вишколі та озброєнні.

Ця стаття є надактуальною для України, яка сьогодні так само як тоді Чечня, веде боротьбу з російським агресором за свою незалежність і державний суверенітет.

Актуальність і повчальність цієї статті для нас полягає у тому, що вона проявляє багато паралелей між Першою Російсько-Чеченською війною і нинішньою Російсько-Українською війною. Це і сценарій, за яким діяв російський агресор в Чечні і діє в Україні, і жертовність чеченського та українського народів у боротьбі за свою незалежність, і загрози, які виходили від «п’ятої» колони та політичних зрадників тощо.

У тій першій війні проти озброєного до зубів агресора «маленька» Чечня перемогла «велику» Росію. Запорукою її перемоги стали всенародний опір і наявність справжнього національного лідера, який користувався довірою свого народу і діяв в інтересах свого народу і Батьківщини.

На превеликий жаль, Україна сьогодні не має національного лідера, якому б довіряв народ і який би сенсом свого життя вважав державну діяльність в інтересах Українського народу. Як зазначає у цьому зв’язку автор статті, «відмінне одне – у чеченців був Дудаєв, якому вони довіряли і який боровся за їхню Незалежність, а не будував заводи в Липецьку, створював офшори на островах і примножив статки за рахунок пожебрачення громадян».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук