У Львівській політехніці стартував проект IMAGE

Головні новини Львова 19.02Софія Трощук, 19 лютого 2018, 16:36 713 0

У Львівській політехніці, у понеділок, 19 лютого, урочисто розпочали міжнародну програму IMAGE. Уперше в Україні координатором міжнародного проекту, який виграв ґрант європейської програми «Горизонт-2020», стала Львівська політехніка. Куруватиме співпрацю дев’яти учасників консорціуму з України, Польщі, Німеччини та Франції професор університету Анатолій Андрущак.

«До нашого проекту, який називається IMAGE, входять дев'ять організацій. Серед них – три українських, три польських, дві німецьких і одна французька. Сьогодні була така урочиста частина, вирішували й організаційні моменти. Думаю, в квітні-травні вже почнуться міждержавні поїздки», – розповідає ініціатор проекту, професор Анатолій Андрущак.

Головна ідея IMAGE – об'єднати науковців різних напрямів. Зокрема оптиків, наноінженерів та експертів з інформаційних технологій.

Фінансування проекту складатиме 1,692 млн євро від програми Європейського Союзу «Горизонт-2020». За ці кошти університет «Львівська політехніка» та його партнери обладнають лабораторії та здійснять кілька поїздок до Європи. Там вони проводитимуть спільні наукові дослідження. Триватиме програма IMAGE наступні чотири роки.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук