Профільний комітет Ради не проти, щоб громадяни захищали батьківщину зі зброєю

Комітет Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності рекомендує парламенту прийняти за основу проект закону №4914 «Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону» (щодо використання зброї)".

Про це повідомила прес-служба Верховної Ради.

Законопроект пропонує надати право членам громадських формувань з охорони громадського порядку і державного кордону набувати і використовувати холодну та вогнепальну зброю на підставі дозволу органу внутрішніх справ, а також визначити порядок використання цієї зброї.

Зокрема, законопроектом пропонується внести зміни до статті 14 закону «Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону», які передбачають встановити, що «члени громадських формувань з охорони громадського порядку і державного кордону, які мають дозвіл органу внутрішніх справ на придбання, зберігання і застосування спеціальних засобів самооборони, заряджених речовинами сльозоточивої і дратівної дії, холодної та вогнепальної зброї, мають право під час виконання своїх обов'язків спільно з працівниками органів внутрішніх справ або прикордонниками застосовувати власні або видані цими об'єднаннями спеціальні засоби, холодну та вогнепальну зброю».

«Члени комітету підтримали законопроект, прийняття якого дозволить громадянам, які залучені до охорони громадського порядку і державного кордону, використовувати холодну і вогнепальну зброю, що полегшить боротьбу з терористами, сприятиме збільшенню обороноздатності держави, підсилить ефективність роботи Державної прикордонної служби та інших правоохоронних органів», — йдеться у повідомленні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 2

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • Artur Odnokoz 13 червня 2014, 16:26

  Та то всьо фікція. Ніхто не збирається легалізовувати зброю для населення. Доречі, в країнах із узурпованою владою зазвичай зброю для населення не легалізовують з тої простої причини, щоб громадскість не мала змоги ефективно боротися з режимом. Наразі в нашій країні панує феодалізм.

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Andrew Frost 13 червня 2014, 11:59

  Поздно очухались... Пока гром не грянет -холоп не перекрестится... Свободную продажу оружия давно сделать нужно было !!! Для бандитов оно и так доступное всегда было, идиоты перестеляли бы друг друга, а нормальные люди хоть как-то защищёнными хоть чувствовали бы себя... Да, о мусорах продажных и сыкливых не нужно даже вспоминать))))

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук