Профільний комітет Верховної Ради розкритикував діяльність керівництва митниці

Засідання комітету ВРУ з питань податкової та митної політики

В Комітеті Верховної Ради з питань податкової та митної політики відбулися слухання на тему реалізації державної митної політики.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби Комітету податкової та митної політики, пише Українська правда.

У слуханнях взяв участь заступник голови Державної фіскальної служби України Макаренко А.В., а також представники Міністерства фінансів України, Державної фіскальної служби України, Американської торгівельної палати, Європейської бізнес асоціації, представники громадськості та бізнесу.

Як зазначається, на зустрічі депутати Комітету заслухали заступника голови Державної фіскальної служби України Анатолія Макаренка, який доповів про підсумки своєї роботи на займаній посаді та плани щодо удосконалення цієї роботи на 2015 рік.

Депутати вважають, що результати невтішні і наголосили, що керівництво митниці не робить достатньо кроків задля викорінення корупції та боротьби з контрабандою. Про це свідчать масові звернення і скарги від бізнесу, що їх отримують депутати.

"Під час слухань було наведено, в яких саме регіонах рівень хабарництва за останні місяці тільки зріс, в результаті чого державному бюджету України було завдано серйозних збитків", - йдеться у повідомленні.

Окрему увагу заступника Державної фіскальної служби звернули на існування контрабандних схем. За даними депутатів, цигарки, що документально переміщуються транзитом через територію України, сьогодні масово залишаються в країні без сплати будь-яких податків.

Голова Комітету ВР з питань податкової та митної політики Роман Насіров повідомив, що усі факти хабарництва будуть передані до керівництва Державної фіскальної служби України.

"Також за результатами слухань було прийнято рішення звернутися до уряду з питанням щодо посилення кадрового потенціалу митниці", - повідомляє прес-служба.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук