Профспілки України погрожують страйками через Трудовий кодекс

6 травня 20124700
Профспілки України погрожують страйками через Трудовий кодекс
Протест проти Трудового кодексу

Прийняття нової редакції Трудового кодексу України та Закону „Про зайнятість населення” без всенародного обговорення - неможливе.

З такою заявою до Кабінету Міністрів України звернулися представники Національного форуму профспілок України (НФПУ), Національної конфедерації вільних профспілок України, Конфедерації вільних профспілок, Федерації представників малого та середнього підприємництва України, низки громадських організацій.

"Ми свідомі того, що положення Трудового кодексу і закону про зайнятість стосуються усіх громадян працездатного віку, а це майже половина усього населення держави", – підкреслив затупник голови НФПУ Григорій Кабанченко.

На його переконання, прийняття таких документів без всенародного обговорення є порушенням принципів соціального діалогу, а також відповідних нормативних документів про консультації з громадськістю.

Григорій Кабанченко зазначив, що відсутнісь діалогу при прийнятті згаданих документів неминуче призведе до протистояння між владою і працюючими.

"Якщо уряд не прийме рішення про відкрите обговорення і не врахує вимог профспілок, профспілки будуть вимушені вдатися до засобів, передбачених Конституцією України і міжнародними нормами. Аж до страйків", – цитує Григорія Кабанченка прес-служба НФПУ.
 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук