Програма ремонту ліфтів у будинках Львова буде виконана на половину

12 травня 20083010

Програму модернізації ліфтів у будинках комунальної власності Львова на період 2004-2008 років буде виконано на 50%, оскільки щороку на неї виділялося лише близько половини запланованих коштів. Так, якщо відповідно до програми у рік слід ремонтувати 80 ліфтів і п’ять диспетчерських систем, і виділяти на це близько 6 млн грн, то у цьому році передбачено виділити з міського бюджету 2 млн 200 тис. грн на ремонт 40 ліфтів. Про це сьогодні, 12 травня, під час брифінгу повідомив начальник відділу капітального ремонту управління житлового господарства Львівської міської ради Борис Березяк.

За його словами, планується розробити нову програму на наступний період, щоб продовжити заміну ліфтів, які відпрацювали свій ресурс.

Крім цього, за кошти міського бюджету доводиться покривати ремонти ліфтів, які мали бути профінансовані із державного бюджету. "Департамент житлового господарства та інфраструктури ЛМР прийняв рішення включити до титульного списку капітальних ремонтів на цей рік ліфти у будинках по вул. Низинній, 4; Повітряній, 94; Суботівській, 2; Суботівській, 11; Калнишевського, 1; В.Великого, 1; Науковій, 34; Стрийський, 78. На ці об’єкти не надійшли торік кошти з державного бюджету", - повідомив Б.Березяк.

"Перехідними" стали також 34 ліфти у будинках на вул. Стрийський 75-107; Липовій Алеї, 11; Патона, 12; Фредра, 7, що торік Міністерство оборони передало у комунальну власність Львова. "Будинки були передані, але за умовами угоди, Міністерство оборони мало розрахуватися за ремонт ліфтів. Зараз ведуться переговори, щоб ці кошти надійшли", - поінформував Б.Березяк.

Довiдка ZAXID.NET

У комунальній власності Львова 2000 ліфтів. Серед них - 692 ліфтів, які відпрацювали 25-річний ресурс. З кожним роком ця кількість зростає приблизно на 70 ліфтів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук