Прокуратура Львівщини покарала 26 посадовців за порушення прав інвалідів

Сьогодні, 5 червня, відбулося розширене засідання колегії прокуратури Львівської області, на якому було обговорено стан дотримання законів у сфері соціального захисту інвалідів, охорони здоров’я та прокурорського нагляду з цих питань.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби відомства.

Прокурор Львівщини Володимир Гураль заявив, що проблема соціального захисту інвалідів є особливо вагомою, оскільки в області їх понад 180 тисяч.

Керівник відомства наголосив на неналежному дотримані прав громадян у вказаних сферах. Це також засвідчили результати прокурорських перевірок.

Лише цьогоріч прокурори провели майже 40 перевірок у сфері соціального захисту інвалідів. Згідно з результатами розгляду 35 подань, до відповідальності притягнуто 26 посадовців державної виконавчої влади та місцевого самоврядування. Вони відшкодували 17 тисяч гривень.

На колегії присутні також висловились з приводу дотримання прав осіб, які перебувають у будинках-інтернатах для громадян похилого віку та інвалідів, геріатричних пансіонатах, яких на території області є одинадцять.

У прокуратурі кажуть, що реальний стан забезпечення безкоштовної медичної допомоги для цих людей далекий від вимог.

У зв'язку із цим, упродовж року прокурори порушили три кримінальних провадження. Також вони розглянули 23 подання та притягнули до відповідальності 12 посадовців. Порушники відшкодували державі 18 тисяч гривень.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук