Прокуратура Львова хоче притягнути до відповідальності 7 посадовців міськради

Посадовці управління комунальної власності Львівської міської ради неналежно контролюють виконання умов чинних договорів оренди комунальних об’єктів. Як наслідок, заборгованість до бюджету за договорами оренди комунального майна становить 33 млн грн.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби прокуратури міста Львова.

За результати перевірки прокуратури з’ясовано, що, окрім того, управління ЛМР не завжди ініціює розірвання договірних відносин з недобросовісними орендарями, які мають заборгованість зі сплати за користування майном міста, та не звертається до суду з метою стягнення цих коштів.

До того ж після прийняття судових рішень щодо примусового відшкодування таких боргів службові особи міськради неналежно відстежують стан їх виконання. В окремих випадках це унеможливлює реалізацію цих рішень та поновлення прав львів’ян, зазначено в повідомленні прокуратури.

Зауважено також, що виявлено факти порушень законодавства при вирішенні питань щодо приватизації комунальних об’єктів. Встановлено, що окремі громадяни та суб’єкти господарювання упродовж двох років не можуть зреалізувати своє право на приватизацію приміщень.

Відтак, наголошується в повідомленні, прокуратура міста Львова внесла подання на адресу ЛМР з вимогою усунути зазначені порушення законності. Поставлено питання про притягнення 7 посадових осіб до відповідальності.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук