Прокуратура розслідує зловживання «Укргазвидобування» при закупівлі обладнання

ЕкономікаРоман Ганкевич, 27 березня 20172910
Прокуратура розслідує зловживання «Укргазвидобування» при закупівлі обладнання
фото DT.ua
Посадові особи компанії передчасно розкрили конверти із пропозиціями учасників тендеру

Генеральна прокуратура почала розслідувати зловживання посадовими особами компанії «Укргазвидобування» при проведенні у квітні 2016 року процедур закупівлі установок з осушки газу. Про це йдеться в ухвалі Печерського районного суду Києва від 16 березня.

Цією ухвалою суд надав слідчим тимчасовий доступ до документів «Укргазвидобування», зокрема до річного плану закупівель на 2016 рік, протоколам засідань тендерних комітетів, пропозиціям учасників, звіту про результати проведення процедури запиту цінових пропозицій, а також документам з оскарження учасниками процедури проведення запиту цінових пропозицій.

Мова йде про оголошений у квітні 2016 року тендер на закупівлю установок осушки газу із проведенням процедури запиту цінових пропозицій в два етапи. Відповідно до доводів слідства, до початку проведення другого етапу посадові особи компанії, зловживаючи своїми посадовими обов'язками, здійснили розкриття цінових пропозицій, порушивши вимоги порядку закупівель товарів.

Генпрокуратура вважає, що посадові особи компанії передчасно розкрили конверти із пропозиціями учасників для недопущення перемоги в конкурсних торгах комерційних структур, непідконтрольних посадовим особам «Укргазвидобування».

Слід зазначити, що «Укргазвидобування» планує побудувати 15 установок для осушки газу до 2018 року. У 2016 «Укргазвидобування» збільшила видобуток газу на 0,5%, або на 77 млн кубів до 14,605 млрд кубів порівняно з обсягом видобутку в 2015 році (14,528 млрд кубів).

До слова, «Укргазвидобування» є найбільшим добувачем газу в Україні. 100% акцій компанії належить Національній акціонерній компанії «Нафтогаз України».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук