Прокуратура відкрила провадження щодо можливого незаконного збагачення члена НАЗК

СуспільствоЮлія Поліковська, 1 листопада 20162320

Прокуратура міста Києва за зверненням народного депутата проводить розслідування щодо незаконного збагачення члена Нацагентства з питань запобігання корупції Руслана Рябошапки. Про це свідчить ухвала Печерського райсуду Києва від 13 жовтня, повідомили «Наші гроші».

У самій ухвалі суду прізвище депутата зашифроване, проте за даними сайту bihus.info, мова йде про представника БПП Івана Вінника.

Зокрема, у заяві депутат вказав, що 30 жовтня 2015 року на картковий рахунок Руслана Рябошапки у «Приватбанку» нібито було перераховано 270 тис. грн від «Програми розвитку ООН в Україні», з призначенням платежу – поповнення рахунку. Також зазначено, що у поданій Рябошапкою електронній декларації отримання вказаних коштів не відображене.

Руслан Рябошапка пояснив, що був експертом ПРООН і отримував кошти за свої послуги, повідомила «Українська правда».

«Я був експертом ПРООН і одночасно експертом Організації з економічної співпраці та розвитку. Тому цілком логічно, що ПРООН мені виплачувала кошти за контрактами. Всі контракти офіційно підписані», – зазначив Рябошапка.

Він пояснив, що йдеться про період, коли він не обіймав жодної посади ні на держслужбі, ні в органах місцевого самоврядування, і жив за кордоном. Тому, за словами Рябошапки в його діях «складу незаконного збагачення не може бути апріорі».

За словами Рябошапки, він вказав кошти, отримані за контрактами з ПРООН, у розділі Доходи отримані за межами України.

«Тому що по-перше, я жив на той час у Франції, і це написано у моїй декларації, яка є на сайті Кабміну. По-друге, ні ПРООН, ні ОЕСР не є резидентами України», – уточнив Рябошапка.

Він зазначив, що прокуратура його не допитувала у цій справі. Натомість раніше перевірку щодо його діяльності провело Національне антикорупційне бюро.

«Нещодавно НАБУ перевіряло ту саму історію. НАБУ вистачило розуму не відкривати кримінальне провадження. Вони викликали мене, я надав всю інформацію, надав копію довідки про те, що у нас із ПРООН було укладено контракти. Показав, скільки коштів я отримав», – сказав член НАЗК.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук