Прокуратуру Волинської області очолив львів'янин Максим Киричук

В суботу, 16 липня, у Луцьку генеральний прокурор України Юрій Луценко представив нового прокурора Волинської області Максима Киричука.

Під час представлення він заявив, що попередній прокурор Волинської області Дмитро Чепіжак не впорався із поставленими завданнями, і сам це визнав, тож 14 липня він переведений на іншу посаду – заступника прокурора Кіровоградської області, передає УНІАН.

За словами Луценка, рапорти на звільнення мають написати й заступники Чепіжака та місцеві прокурори, як це зробили у Рівненській області. Двоє нових заступників Киричука мають бути місцеві.

Луценко озвучив ім’я ймовірного першого заступника прокурора Волині, якого він рекомендує, – це Віктор Швидкий.

Як наголосив Луценко, найпершим завданням нового прокурора Волинської області Киричука стане припинення «кришування» правоохоронними органами незаконного видобутку бурштину, а також очищення колективу прокуратури Волинської області, а також захист народних інтересів.

Луценко сказав, що не вітає нового прокурора із посадою, а очікує від Киричука наприкінці вересня перших результатів. Генпрокурор дав завдання Киричуку за два тижні визначитися із заступниками, а протягом місяця завершити очистку колективу прокуратури.

Також генеральний прокурор повідомив, що представлення нового прокурора відбудеться в суботу й у Івано-Франківську, на черзі також Тернопільська та Закарпатська області.

Новий прокурор Волинської області Максим Киричук 1980 року народження. Народився у Львові. Працював у прокуратурі Львівської, Київської та Закарпатської областей.

До призначення прокурором Волинської області обіймав посаду старшого слідчого у Генеральній прокуратурі України.

До слова, прокуратуру Рівненської області також очолив львів'янин

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук