Конструктивні пропозиції без гострих запитань
Суспільство

Конструктивні пропозиції без гострих запитань

Про що говорили на закритій зустрічі з президентом України у Львові

Андрій Дрозда, 20 квітня 2018 3485 0
фото ZAXID.NET

У п’ятницю, 20 квітня, в рамках програми візиту президента України Петра Порошенка до Львова відбулася зустріч із представниками культурного, громадського і бізнесового середовища Львівської області.

Початок заходу запланували о 14:30. Місцем проведення стала актова зала головного корпусу Львівського національного університету ім. Франка. Закритий формат зустрічі не передбачав присутності преси, про що кореспондента ZAXID.NET повідомили на вході співробітники державної служби охорони.

Вхід до актової зали постійно охороняли п'ятеро співробітників держслужби охорони

Проте роботу університету під час візиту високого гостя не зупиняли, студенти могли вільно пересуватися коридорами. Багато хто залишився у вестибюлі, щоб бодай на кілька секунд побачити президента Порошенка.

Головний вхід до зали постійно охороняли п'ятеро осіб. Ще майже два десятки зайняли позиції по периметру будівлі. Увійти можна було лише за умови присутності в списках запрошених осіб і наявності паспорта. Хто саме зможе відвідати зустріч із главою держави, визначали організатори зустрічі із ЛОДА. Присутній на місці події проректор ЛНУ ім. Франка Мар'ян Лозинський розповів ZAXID.NET, що до формування списків університет не має стосунку.

Серед запрошених на зустріч не виявилося міського голови Львова Андрія Садового. В результаті охоронці відмовилися пропустити його в актову залу. Після інциденту Андрій Садовий кілька хвилин розмовляв із кимось по телефону, а потім швидко покинув будівлю.

Андрія Садового не пустили на зустріч із президентом

Президент прибув на зустріч вчасно. Він не зупинився для коментарів журналістам і в супроводі делегації ректорату ЛНУ ім. Франка швидко попрямував до зали. Зустріч за закритими дверима тривала півтори години. Про що саме йшлося в промові президента і виступах представників розмаїтих середовищ Львівщини вдалося дізнатися лише після завершення заходу.

Петро Порошенко акцентував на темі єдності українців проти зовнішніх і внутрішніх небезпек. Втіленням такої єдності, на думку президента, мала б стати помісна українська церква. Глава держави також вкотре повторив тезу про потребу протистояти поширенню фейків та загроз інформаційної війни.

Після президента можливість виступити отримали митрополит Львівський і Сокальський УПЦ КП Димитрій, співачка і громадська діячка Софія Федина, голова львівського осередку Союзу українок Ольга Пастушенко, директор видавництва «Астролябія» Олег Фешовець і політик Михайло Косів.

Політик Ярослав Кендзьор і письменник Андрій Содомора повідомили журналіста ZAXID.NET, що на зустрічі з президентом не було гострих запитань, а натомість «прозвучали конструктивні пропозиції». Одну з таких пропозицій сформулював Михайло Косів. Він розповів, що в його виступі йшлося про «потребу залучення громадськості до спротиву інформаційним диверсіям Росії і Польщі».

Вислухавши кожного, президент Порошенко вийшов для короткої фотосесії у вестибюлі університету. Далі глава держави попрямував пити каву на площі Ринок, де зустрівся, зокрема, і з міським головою Львова. Під час розмови він вибачився за інцидент в університеті.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук