ПЦУ опублікувала відео, на якому зафіксовано ліквідацію УПЦ Київського патріархату

На відео можна побачити як патріарх Філарет підписує відповідну постанову

Православна церква України опублікувала відео, де зафіксовано засідання священного синоду Української православної церкви Київського патріархату, на якому вирішили ліквідувати цю церкву. Відеозапис опублікований на каналі ПЦУ у YouTube.

«Помісний Собор УПЦ Київського Патріархату 15.12.2018 р. — аудіо та відео, які спростовують твердження, що «такого Собору не було», — йдеться у підписі.

Відео опубліковано на каналі ПЦУ у YouTube

На відео можна побачити, що більшість членів синоду підтримує ліквідацію УПЦ КП, після чого патріарх Філарет підписує відповідну постанову.

Нагадаємо, що раніше Раніше Філарет заявив, що Київський патріархат не ліквідований після створення об'єднаної помісної православної церкви. Також він звинуватив предстоятеля ПЦУ Епіфанія у порушенні домовленості, згідно з якою керувати церквою мав Філарет, а Епіфаній опікувався би зовнішніми справами ПЦУ.

На думку Філарета, Православна церква України ззовні повинна мати статус митрополії Константинопольського патріархату, а всередині — бути патріархатом, тобто Українською православною церквою Київського патріархату.

Філарет заявив, що не виконуватиме умови томосу щодо переходу закордонних парафій колишньої УПЦ КП до складу Вселенського патріархату, відмовляється від заборони варити миро, і відмовляється вирішувати конфліктні ситуації внутрішнього характеру виключно за погодженням з Фанаром.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук