Путін назвав інформацію про «панамські офшори» достовірною

СвітЮлія Поліковська, 14 квітня 20161
Путін назвав інформацію про «панамські офшори» достовірною
Президент РФ Володимир Путін

Президент Росії Володимир Путін визнав достовірність документів про зареєстровані офшорні компанії з оприлюдненої бази даних панамської юридичної фірми Mossack Fonseca. Про це Путін заявив під час так званої «прямої лінії» на російському телебаченні, повідомила «Медуза».

Водночас Путін зазначив, що автори розслідувань про офшори нікого прямо не звинувачують, а «наводять тінь на тин». На думку Путіна, розслідування проводили не журналісти, а юристи.

«Ці діячі потрапили пальцем в небо», – сказав російський президент.

Путін вважає, що до публікації документів про офшори причетні «працівники американських офіційних установ». Німецька газета Süddeutsche Zeitung, якій невідоме джерело передало «Панамський архів», за словами Путіна, входить в медійний холдинг, яким володіють американці.

«Скрізь стирчать вуха замовника», – сказав Путін.

Також під час «прямої лінії» Путін вкотре заявив, що його друг Сергій Ролдугін, у якого знайшли офшорні компанії, всі свої гроші витрачає на придбання музичних інструментів. За словами президента РФ, Ролдугін витратив на них навіть більше грошей, ніж у нього було, і залишився винен якимось структурам, через які він купував інструменти.

Нагадаємо, 3 квітня з’явилося розслідування у рамках проекту Міжнародного консорціуму журналістів-розслідувачів (ICIJ) та Центру з досліджень корупції та організованої злочинності (OCCRP), створене на основі вивчення масштабної бази даних Mossack Fonseca про реєстрацію офшорних компаній у різних точках світу. Наразі встановлено причетність до реєстрації таких компаній 128 політиків, 29 мільярдерів зі списку Forbes, 12 світових лідерів або їхніх друзів та близьких. Публікація документів триває.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук