Путін підписав указ про запровадження санкцій проти України

Переліку осіб та компаній, щодо яких запровадять обмеження, як й самих обмежень, наразі немає, адже їх мають укласти в російському уряді

СвітКатерина Чурилова, 22 жовтня 201823590
У РФ вкотре вдалися до антиукраїнських заходів

Президент Російської Федерації Володимир Путін підписав указ про запровадження санкцій проти України. Про це йдеться на його офіційному сайті.

Спеціальні економічні заходи обґрунтували «недружніми діями України щодо громадян і юридичних осіб Російської Федерації».

В указі від усіх юридичних і фізичних осіб – резидентів РФ вимагають «у своїй діяльності спиратися на те, що з дня набуття чинності цього указу щодо окремих фізичних і юридичних осіб застосовують спеціальні економічні заходи».

Список санкцій і обмежувальні заходи доручено визначити уряду Росії.

Указ набирає чинності з дня його підписання і підпадає під скасування за поданням уряду РФ у разі скасування обмежувальних заходів, запроваджених Україною щодо громадян і юридичних осіб РФ.

Нагадаємо, що у травні Україна ввела санкції проти низки фізичних і юридичних осіб з Росії. У санкційному переліку спочатку не було компаній друга Путіна, мільярдера Аркадя Ротенберга, які будували міст з Кубані в окупований Крим. Проте після розголосу в пресі, ці компанії та ще низку додали до оновленого переліку.

Наразі санкційний список налічує 1762 фізичні особи і 786 юридичних осіб.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук