Путін погодився на озброєну місію ОБСЄ на Донбасі - в обмін на припинення АТО

СуспільствоОстап Левчич, 18 червня 201614121
Путін погодився на озброєну місію ОБСЄ на Донбасі - в обмін на припинення АТО

Президент Росії Володимир Путін заявив, що згоден з президентом України Петром Порошенком в тому, що потрібно розширити місію ОБСЄ і озброїти спостерігачів.

Про це глава російської держави заявив, відповідаючи на питання на пленарному засіданні ПМЕФ, передає ТАСС.

"Потрібно якомога швидше провести політичні перетворення, які ляжуть в основу остаточного врегулювання і в сфері безпеки. Деякі речі потрібно робити паралельно. Згоден з Петром Олексійовичем Порошенком з приводу того, що потрібно посилити місію ОБСЄ, аж до того, щоб дозволити спостерігачам місії ОБСЄ мати при собі стрілецьку зброю", - повідомив Путін.

На його думку, можливо зробити і якісь інші речі, спрямовані на підвищення рівня безпеки.

"Але не можна, посилаючись на те, що не все врегульовано в цій сфері, нескінченно відкладати вирішення ключових питань політичного характеру, ось і все", - додав він.

Також Путін звинуватив Україну в невиконанні Мінських угод. "Там все прописано: зміни до конституції, які повинні були б бути прийняті до кінця 2015 року. Але де ж вони ці зміни? - зазначив Путін. - Мав бути введений в дію закон про особливий статус цих територій, які ми називаємо" невизнаними республіками ". Цей закон прийнятий парламентом країни, але до сих пір не діє". За словами Путіна, мав бути прийнятий і закон про амністію. Парламентом України він прийнятий, а президентом країни - не підписаний. "Як можна проводити якісь вибори, як взагалі можна говорити про проведення виборчого процесу в умовах здійснення антитерористичної операції? Десь в світі це проводиться взагалі? Ми навіть не говоримо про це вголос", - обурився Путін, закликавши зайнятися відновленням економіки і гуманітарної сфери. Він додав, що відкладання цих перетворень з посиланням на акти насильства в зоні розмежування конфліктуючих сторін - "це просто відмовка, привід, щоб нічого не робити".

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук