Путін вивів Росію з угоди про Гаазький трибунал

СвітВолодимир Пиріг, 16 листопада 201612903
Путін вивів Росію з угоди про Гаазький трибунал
фото Bloomberg
Президент Росії Володимир Путін

Президент Росії Володимир Путін підписав розпорядження про вихід Росії з Римського статуту Міжнародного кримінального суду (МКС).

Відповідне розпорядження опубліковано на порталі правової інформації.

Документ було підписано 16 листопада. Нагадаємо, напередодні у звіті прокурора Міжнародного кримінального суду в Гаазі ситуація в Криму була прирівняна до міжнародного збройного конфлікту.

Путін погодився прийняти пропозицію Мін'юсту Росії, яка узгоджена з іншими відомствами й Верховним судом, а також доручив повідомити генерального секретаря ООН про намір РФ вийти з договору.

Нагадаємо, Римський статут підписаний 1998 року, ним засновується Міжнародний кримінальний суд в Гаазі, який ще часто неофіційно називають Гаазьким трибуналом. Україна досі не ратифікувала Римський статут. Росія підписала його, але не ратифікувала, відповідно, юрисдикція МКС на неї як не поширювалася, так і не буде поширюватися

Міжнародний кримінальний суд (МКС) – правовий інститут, що діє постійно, в компетенцію якого входить переслідування осіб, відповідальних за геноцид, воєнні злочини і злочини проти людяності. Заснований на основі Римського статуту, прийнятого в 1998 році. Існує з липня 2002 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук