П'ять перевірок податківців не виявили порушень на Львівській тютюновій фабриці, – Козловський

Суспільство25 квітня 20186321
П'ять перевірок податківців не виявили порушень на Львівській тютюновій фабриці, – Козловський
фото ukranews.com
Львівська тютюнова фабрика

Інформація про те, що Львівська тютюнова фабрика не купувала акцизні марки є маніпуляцією. Про це в інтерв'ю виданню «РБК-Україна» заявив власник фабрики Григорій Козловський.

«Стосовно того, що ми не купили жодної фільтрової акцизної марки. Приблизно 3 роки тому ми освоїли випуск сигарил. Це ніша, в якій великі мультинаціональні компанії не присутні. В основному на українському ринку продаються сигарили двох іноземних виробників Scandinavian Tobacco Group (Данія) і Von Eicken (Німеччина), вартість яких близько 80 гривень за 20 штук. Запропонувавши українському споживачеві більш дешевий продукт, наша фабрика змогла значно збільшити обсяги продажів і виробництва», розповів він.

Григорій Козловський нагадав, що до 1 липня законодавством передбачаються однакові акцизні марки для сигарил і сигарет з фільтром.

«При цьому акциз на різну продукцію може бути різним і залежить від складної формули нарахування цього податку. Процедура придбання акцизної марки передбачає заморожування великого обсягу оборотних коштів за 2 місяці до отримання марки. Однак, законодавством передбачений механізм, згідно з яким виробник сигарет може замовити дешевшу марку, а за результатами виробництва подати уточнюючу декларацію та здійснити доплату виходячи з продажу конкретної продукції», пояснив власник ВТФ.

Григорій Козловський уточнив, що на його підприємстві за останній час було п'ять перевірок податкової служби та порушень вони не виявили.

«Серія перевірок показала, що ми є сумлінним українським платником податків. Сума податків, сплачених до бюджету в 2017 році, склала 1,6 млрд грн. На сьогоднішній день ми маємо грамоту сумлінного платника податків і знаходимося в трійці найбільших у Львівській області. Повірте, якби ми хоч щось порушили і дали хоча б якийсь шанс конкурентам, які мають свої інтереси по всьому світу, то наша репутація з їх допомогою розлетілася б на друзки. Ми не порушували, не порушуємо, і, я вас запевняю, ніколи не будемо порушувати законів», заявив власник Львівської тютюнової фабрики.

Раніше стало відомо, що міжнародні тютюнові концерни за підтримки Міністерства фінансів лобіюють введення в Україні мінімальних цін на сигарети. Якщо закон приймуть, виробники дешевих сигарет будуть змушені підняти ціни майже до 27 грн за пачку. Це позбавить їх конкурентної переваги, і вони будуть витіснені з ринку транснаціональними концернами.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук