"Наша Україна" хоче спікера

25 листопада 20082620

“Наша Україна”, зробить все, аби політичні амбіції не перетворити пленарний тиждень у боротьбу за крісло спікера, що може паралізували роботу парламенту. Наразі треба якомога швидше завершити процедуру обрання спікера і приступити до розгляду важливих для кожного українця питань - прийняття антикризових законопроектів”, - заявив народний депутат-“нашоукраїнець” Андрій Парубій. Про це ZAXID.NET повідомили в прес-службі НСНУ.

На переконання депутата, “робота пленарного тижня парламенту почнеться з виборів голови ВР, адже відомо, що згідно українського законодавства жодний законопроект не може перейти в ранг закону, якщо він не буде підписаний легітимним головою ВР”. При цьому він наголосив, що “Наша Україна” послідовно відстоюватиме інтереси громадян і зробить все, аби соціальний антикризовий законопроект за її авторством було розглянуто і проголосовано Верховною Радою”.

Як повідомив депутат, “перебуваючи в окрузі на Волині, під час роботи з виборцями, на партійних конференціях основним проханням людей з регіонів, які вже відчули на собі негативний вплив фінансової кризи, до народних депутатів є розглянути і прийняти соціальні антикризові закони”. Політик нагадав, що “Наша Україна” свого часу подала антикризовий законопроект, який містить ряд соціальних ініціатив, що мають на меті захистити тих людей, які через фінансову кризу залишають без роботи”. “На справді, це сьогодні найбільш актуальна проблема, яка особливо відчувається коли опиняєшся в селах, в містах районного рівня, де люди на собі відчувають цю велику державну проблему”, - підкреслив Парубій.

На переконання депутата, “в цей відповідальний для країни момент ВР повинна відкинути будь-які політичні амбіції, боротьбу за ті чи інші кадрові преференції і спільно прийняти ті закони, які допоможуть захистити людей. В першу чергу, це законопроект під авторством голови фракції “Наша Україна” В’ячеслава Кириленко спільно з депутатами-“нашоукраїнцями” Ксенією Ляпіною, Володимиром В’язівським та Миколою Кульчинським, який пройшов профільні комітети і вже готовий до голосування, а також будь-які інші антикризові закони, які дійсно можуть полегшити в життя українців”.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук