"Наша Україна" звинувачує бютівців у Львівській облраді в подвійних стандартах

4 листопада 20082660

Фракція БЮТ у Львівській обласній раді й надалі демонструє практику подвійних моральних стандартів. Про це заявив депутат Львівської обласної ради, голова комісії з питань депутатської діяльності, етики та регламенту Тарас Колтик, - повідомляє прес-служба ЛОО НУНС.

"На сесії Львівської обласної ради БЮТ виступив з ініціативою підписання Меморандуму про чесне і прозоре голосування депутатів. У ньому зазначається, що депутат Львівської обласної ради повинен не лише бути фізично присутній на сесії, а й особисто брати участь у голосуванні. Натомість сьогодні ряд депутатів від фракцій БЮТ, "Свобода", які відсутні на сесії активно, беруть участь у голосуваннях за ті чи інші питання", - зазначив Тарас Колтик.

"Я маю документи із реєстрації, де чітко зазначено перелік депутатів, що присутні на сесії. Натомість голосування в залі облради показує дещо вищу кількість присутніх депутатів. Ми проти таких подвійних стандартів. Шкода, що фракція, яка демонстративно закликає до сумлінного виконання депутатами своїх обов’язків, веде подвійну гру у цьому питанні", - додав голова комісії з питань депутатської діяльності, етики та регламенту.

За його словами, при необхідності усі документальні свідчення будуть оприлюдненні, щоб виборці знали, депутати яких фракцій кричать про прозорість голосування та депутати яких фракцій самі ж їх і не виконують.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук