"ПОРА" ЗАПРОШУЄ ВОЛОНТЕРІВ ЇХАТИ ДО ГРУЗІЇ

15 серпня 20082570

Партія "ПОРА" оголосила про організацію волонтерських загонів, які будуть допомагати потерпілому грузинському населенню та біженцям. Про це йшлося під час прес-конференції голови Волинської облорганізації ГП "ПОРА" Андрія Бокоча.

З його слів, важливими для постраждалих у Грузії є лікарі будь-яких спеціальностей, середній медичний персонал, фахівці з організації громадського харчування (для таборів біженців), добровольці для будівельних загонів із відновлення зруйнованої війною інфраструктури.

Крім цього, волинян закликали приймати до своїх сімей грузинських дітей-біженців для психологічної реабілітації після пережитого шоку. "Волиняни не мають лишитися осторонь лиха чужого народу. Ми зобов’язані допомогти, тому що невідомо хто стане наступною жертвою імперської політики Росії", - заявив Андрій Бокоч.

ГП "ПОРА" однозначно оцінює останні події в Грузії як нічим невиправдану агресію Російської Федерації проти незалежної демократичної Грузії та грубе порушення всіх норм міжнародного права. Зважаючи на це, "ПОРА" не може стояти осторонь, тому займає рішучу патріотичну позицію перед зовнішньою загрозою нашій державі.

Довiдка ZAXID.NET

"На Кавказі відбувається не лише боротьба за державний суверенітет Грузії, на Кавказі, передусім, відбувається боротьба за демократичний вибір цілого регіону. Ця ситуація не залишає жодного шансу для України зберігати свій нейтральний статус. Україна повинна жорстко і однозначно зайняти солідарну позицію з Грузією, починаючи від дипломатичних інструментів і закінчуючи прямою підтримкою", - заявив нардеп, лідер ГП "ПОРА" Владислав Каськів, який 12 серпня вирушив до Грузії.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук