"Родина" інформацію про черговий з’їзд русинів у Сваляві назвала "провокацією"

27 листопада 20082720

Прес-служба Закарпатської обласної партійної організації "Родина" інформацію про акцію, що її нібито готують русини 29 листопада в м. Свалява, назвала провокацією. Вона спростовує інформацію, яку поширює Ужгородська міська рада щодо акції 29 листопада в м. Свалява. В Закарпатській парторганізації "Родина" жодною інформацією щодо згаданих акцій не володіють. Жодних заявок на проведення акцій Закарпатська парторганізація "Родина" не подавала до Свалявської міської ради. На найближчі тижні жодних акцій Закарпатською парторганізацією "Родина" не заплановано", - йдеться у повідомленні прес-служби, Про це інформує кореспондент ZAXID.NET.

У Свалявській міській раді ZAXID.NET повідомили, що заявок на проведення подібної акції не надходило. Зі слів спеціаліста міськради зі звернень громадян Вероніки Шуберт, про захід, який нібито планує провести 29 листопада в місті партія "Родина", жодної інформації наразі в мерії немає.

26 листопада міськвиконком Ужгородської міської ради поширив заяву про проведення русинами 29 листопада у м. Свалява народного віче для проголошення незалежності Закарпаття від Української держави.

До Сваляви планується завезти кілька сотень молодчиків з Одеси, Донецька, Харкова під антиукраїнськими гаслами партії "Родина" для створення масових провокацій. Для протидії сепаратистським рухам у Сваляву уже готові прибути також близько тисячі представників націоналістичних сил - УНА-УНСО, "Тризуба", "Свободи". Наслідки зіткнення у невеличкому районному центрі кількох тисяч чоловік з антагоністичними ідеологіями можуть бути непередбачувані. Не виключено, що безладом можуть скористатися бандитські елементи для масових погромів та заподіяння шкоди майну мешканців Сваляви", - йдеться у заяві міськради Ужгорода.

У заяві також сказано, що "метою цих дестабілізуючих дій під патронатом Секретаріату Президента є запровадження прямого президентського правління на території Закарпатської області".

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук