Рада ЄС підтримала продовження «кримських санкцій» проти Росії ще на рік

СвітАндрій Стець, 18 червня3900
Рада ЄС підтримала продовження «кримських санкцій» проти Росії ще на рік
фото ТАСС
Санкції проти Росії через анексію Криму діють з літа 2014 року

Рада Європейського Союзу на своєму засіданні у четвер, 18 червня, затвердила рішення продовжити санкції, введені Євросоюзом після незаконної анексії Росією Криму, ще на один рік. Про це повідомив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба у своєму Twitter.

«Сьогодні Рада ЄС продовжила до червня 2021 року санкції проти Росії за незаконну окупацію Криму. Ми це цінуємо! Нам необхідно посилити тиск за порушення прав людини, незаконну видачу паспортів, будівництво Керченської залізниці, російські вибори в Криму», – написав він.

Рішення було ухвалене згідно з письмовою процедурою.

Зазначимо, що торгові й інвестиційні санкції були введені влітку 2014 року проти Криму. У переліку «забороненої торгівлі» зазначено понад 250 найменувань, включаючи морську воду.

Європейські санкції проти РФ складаються з декількох пакетів. Першими були введені індивідуальні санкції проти громадян РФ і України, яких Європа вважає відповідальними за підрив територіальної цілісності України. «Кримський пакет» санкцій продовжується на рік і є складовою політики невизнання незаконної анексії Криму Росією.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук