Разом – сила, доводять діти!

Два місяці тому ініціювали акцію зі збору макулатури у одному з районів Львівщини. Результат перевершив наші очікування.

БлогиОлександр Ганущин , 20 травня 2015 151
Олександр Ганущин
Голова Львівської обласної ради

Як відомо всім тим, хто має відношення до підтримки армії – пожертви різко упали з оголошенням «Другого Мінського перемир’я». В першу чергу це сталося внаслідок зміни векторів інформаційної політики. Істотним також став фактор зниження доходів українських громадян. Тому для того, щоб бути успішними доводиться постійно креативити. І по своєму коригувати інформаційне поле, нагадуючи, що в Героїв на передовій потреб не поменшало.

Тому біля двох місяців тому  разом з волонтерами ГФ «Самооборона Брідщини» спільно ініціювали акцію зі збору макулатури у школах Бродівського району Львівської області. Була мета – вийти на купівлю приладу нічного бачення. Вкрай потрібний прилад мали передати  для одного з бродівських Героїв, що боронять Україну на передовій. Проте головне завдання крилося в іншому – залучити до підтримки ЗСУ  учнів усіх вікових категорій та педагогічні колективи.

Якщо відверто, на самому початку ми достатньо критично поставилися до можливостей назбирати необхідну суму – близько 30 тис. грн. Позаяк, злі язики нам нашіптували директорам шкіл, куди цікавіше скерувати кошти зібрані з макулатури, приміром, на вікна і все таке. Підготувалися і ми – пообіцяли головний приз у вигляді ноутбука з мультимедійним проектором для школи переможця.

Результат перевершив усі наші очікування. Близько 45 тонн макулатури, за які виручено 89 983 грн. зібрано учнями у 37 школах району. Тут Броди, думаю, утерли носа самому Львову як обласному центру:-). Переможець, спеціалізована школа № 2 міста Броди, зібрала макулатури на 25 793 грн. Уявіть собі, лише у цій школі учні 4-В класу, класний керівник – Зоряна Швець, зібрали півтори тонни макулатури.

То ж саме цьому навчальному закладу у п’ятницю ми передали обіцяний приз. Зізнаюся, педагогічний колектив і батьківський комітет  також були з нами відверті – теж мали сумніви, чи виконаємо обіцянку. Взагалі то, у таких випадках доводиться тримати слово.

Ну а сьогодні волонтери з ГО «Самооборона Брідщини» спільно з представниками педагогічних колективів затверджуватимуть кінцевий розподіл до закупівлі необхідної амуніції. Тож незабаром прилад нічного бачення знайде свого Героя, а вся закуплена амуніція матиме надписи «Від дітей Бродівщини!». 

Користуючись нагодою складаю подяку усім дітям і педагогічним колективам Бродівщини, котрі взяли участь у акції. Сподіваюся, що наступного разу до неї долучаться усі школи.

Слова вдячності також на адресу Бродівського районного відділу освіти за підтримку і забезпечення усієї логістики.

Разом – сила !

П.С. В Україні 450 районів таких, як Бродівський. Треба просто захотіти. Ну Ви знаєте 450 х 89 983 грн. = …. ПЕРЕМОГА!

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук