Реабілітаційний комплекс у Великому Любіні добудують за ₴51 млн

Львівський Міжрегіональний центр соціально-трудової, професійної та медичної реабілітації інвалідів замовив у ТОВ «Західбуденергозбереження» завершення будівництва бальнеологічного корпусу за 50,78 млн грн. Про це повідомляють «Наші гроші. Львів» з посиланням на «Вісник державних закупівель».

Бальнеологічний корпус реабілітаційного комплексу на 300 місць по вул. Спортивній у смт. Великий Любінь Городоцького району мають добудувати до березня 2017 року.

Підрядник виконає загальнобудівельні та архітектурні роботи, зовнішнє і внутрішнє опорядження, влаштує інженерні мережі, мережі зв’язку, трубопроводи холодної і гарячої сірководневої води та лікувальної грязі, сірководневу свердловину другої групи глибиною 93 м, відкриті спортивні майданчики, трансформаторну підстанцію та озеленить територію.

Будівництво реабілітаційного центру розпочалось у 2008 році

У вартість договору також входять меблі, устаткування та медичне обладнання, але їхні ціни не оприлюднено. Ребілітаційний центр у Великому Любліні почали зводити у 2008 році. Єдиним допущеним конкурентом було львівське ТОВ «Будмонтажресурс» Олега Коваля із вищою на 1% ціною.

За даними бізнес-пошукової системи YouControl, львівське «Західбуденергозбереження» належить Оресту Михайловичу і Віталію Гойсакам та Роману Кіндзері. Директором із лютого є Ігор Ставицький.

Фірма входить у корпорацію «Комунальник» разом із ТОВ науково-виробниче об’єднання «Облсількомунгосп» і ТОВ «Компанія «Комунальник».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук