Речниця Медведєва купила у Латвії маєток за €1,3 млн

СвітВолодимир Пиріг, 17 листопада 20152240
Дім Тімакової і її чоловіка

Сім'я Наталії Тімакової, прес-секретаря прем'єр-міністра Росії Дмитра Медведєва, придбала за 1,3 млн євро будинок в латвійському місті Юрмала.

Як повідомляє «Настоящее время» з посиланням на телеканал TV3, будинок і ділянка землі раніше належали онукам першого президента Латвії Яніса Чаксте.

Будинок і земельна ділянка площею 2 700 м кв знаходяться в дюнній зоні на березі Ризької затоки. Тімакова і її чоловік Олександр Будберг придбали його в березні 2013 року. Будберг, за даними латвійського телеканалу, отримав при покупці тимчасову посвідку на проживання в Латвії.

Будівельні роботи на ділянці почалися у 2013 році. За проектом, у будівлі будуть перероблені кілька спалень і побудований ліфт. Для реалізації проекту було потрібно змінити статус ділянки землі в дюнній зоні.

Сусіди Тімакової кажуть, що сім'я прес-секретаря в Юрмалі з'являється рідко. Востаннє їх бачили в Ризі в середині жовтня: вони прийшли на бенефіс знаменитого танцюриста Михайла Баришнікова в театрі «Нова Рига».

Наталія Тімакова з 2008 року є прес-секретарем прем'єр-міністра Росії Дмитра Медведєва. Її чоловік Олександр Будберг з 1991 року працював журналістом у газеті «Московський комсомолець», а з 1996 входив до «кремлівського пулу» журналістів. В останні роки він займається піаром, зокрема був радником президента банку ВТБ.

Тімакова є державним чиновником і не має права володіти нерухомістю за кордоном.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук