Реформуючи МВС уряд покаже, що служить людям, – Ека Згуладзе

Перший заступник глави МВС України Ека Згуладзе

Пакет внесених до Верховної Ради законопроектів щодо реформування Міністерства внутрішніх справ містить ряд новацій, які дадуть змогу скоротити процедури, зробити їх більш зрозумілими людям, а також ефективно контролювати роботу патрульних поліцейських.

Про це в інтерв’ю на одному з національних телеканалівзаступник розповіла перший заступник Міністра внутрішніх справ України Ека Згуладзе.

За її словами , зміни, які зараз відбуваються у МВС під час створення нової патрульної служби, – це перший проект, за допомогою якого уряд покаже населенню, що служить людям і не вимагає, аби йому прислужували. Зміни, закладені у пакеті внесених на розгляд Ради законопроектів, покликані спростити процедури і зробити їх зрозумілими для громадян.

Однією з таких новацій є система «електронний протокол». Якщо зараз на складання адміністративного протоколу витрачають 30-40 хвилин, нова система дасть можливість скоротити цей процес до 7-8 хвилин. Крім того, така система дає змогу ефективно контролювати роботу патрульних нарядів. Кожен вхід до системи фіксуватиметься, також можна буде відстежити результат.

Ека Згуладзе зазначила, що у внесених законопроектах передбачений унікальний український підхід щодо порядку сплати штрафів.

По-перше, сума штрафу обрана найменша.

По-друге, у проекті змін прибрано «виделку» – можливість обирати між найменшою та найбільшою сумою штрафу. Це нівелюватиме корупційну складову.

По-третє, змінюється підхід до сплати штрафу: сплативши його упродовж перших трьох днів, можна зекономити половину суми.

«Ми хочемо, щоб цей процес був менш болючим, щоб люди легко адаптувалися: буде змінюватися поліція, буде змінюватися і громадянське суспільство», – підкреслила перший заступник глави МВС України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук