Реклама «Самопомочі»?

З приводу моєї реклами політичної партії «Самопоміч» (проголошеної на сайті Zaxid.net (25.09/14:46) із посиланням на статтю в журналі Foreign Policy (F.P., 09.2015).

БлогиБогдан Панкевич , 28 вересня 2015 1055
Богдан Панкевич
Громадський діяч

Вибори у місцеві ради є боротьбою «всіх проти всіх», тому в цей час варто утриматися від критичних висловлювань про інші політичні партії, а вже зовсім великою дурницею є рекламування своїх конкурентів. Такої позиції послідовно дотримуються члени «Української Галицької Партії», включно зі мною.

Однак вище згадане повідомлення на сайті Zaxid.net, де мені приписують рекламу партії «Самопоміч», змушує належним чином відреагувати.

Отже стверджую, що я ніколи нікому не казав, що політична партія «Самопоміч» є найкращим з існуючих сьогодні в Україні політичних рухів. І я надалі впевнений, що ця партія точно не є найкращою.

Натомість я сказав кореспондентові F.P.(американський росіянин Ілья Лозовскій), що «Самопоміч» створила найкращу парламентську фракцію з-поміж наявних у Верховній Раді. Бо у порівнянні із іншими парламентськими партіями, які привели у Верховну Раду купу всієї тієї гидоти, проти якої повстав Майдан, «Самопоміч» справді виглядає найкраще.

Мене дуже дивує, що ця стаття була опублікована у F.P. декілька місяців після того, як кореспондент зібрав весь потрібний йому матеріал. З’явилася саме у потрібний момент – під час виборчої кампанії. Друге, що насторожує – ця стаття є суцільною хвалебною одою «Самопомочі», хоча називається «Дух Львова» - так, ніби у Львові нічого більше не існує. Все це дуже не подібне на безсторонній аналітичний стиль статей таких солідних видань, як F.P.

Ми розмовляли з п.Лозовскім більше години і я пояснював свої думки досить детально. Це право автора використати для статті лише декілька моїх висловлювань. Однак цілком не коректно перетворювати мене у промотора і хвалителя партії «Самопоміч».

Протестувати, чи тим більше судитися із таким авторитетом як F.P. не маю бажання. При сучасних технологіях можна на диктофоні зліпити будь-що із кусків різних речень. Нехай то буде на сумлінні автора.

Про своє ставлення до політичної партії «Самопоміч» повідомляю наступне:

1. «Самопоміч» виглядає найбільш привабливо в порівнянні з іншими політичними партіями лідерського типу в Україні. Вважаю цю партію вдалим проміжним проектом на шляху до створення в Україні справді демократичних, ідеологічних партій європейського зразка. Але набагато успішнішими на цьому шляху є «Українська Галицька партія», «Сила людей» і «Демократичний Альянс».

2. Політичний дебют партії «Самопоміч» на весняних виборах у Київську міськраду та її стрімке поширення на всю територію України із номінуванням на керівні посади деяких осіб, котрі раніше співпрацювали із анти-українськими політичними силами, позбавило цю партію права вважатися місцевою, західно-українською політичною силою.

3. «Самопоміч» несе деяку загрозу Львову на теперішніх виборах депутатів Львівської міської ради. Її виборчий список переповнений міськими чиновниками, працівниками комунальних підприємств та бізнесменами, котрі цілком залежні від мера міста. Враховуючи рейтинг популярності «Самопомочі» у Львові та високу ймовірність обрання мером А.Садового, це може призвести до монополізації влади у місті. Що унеможливить контроль за розподілом та використанням публічних фінансів, майна та земельних ресурсів громади.

Сподіваюся, що депутати Львівської міської ради від «Української Галицької партії» знайдуть порозуміння із депутатами від «Самопомочі» та інших партій і разом будуть підтримувати корисні для громади Львова рішення та ініціативи. В той же час застерігаю, що депутати від «Української Галицької парті» твердо і категорично будуть протидіяти всім спробам монополізації влади у місті, а також спробам «проштовхнути» будь-які корупційні чи шкідливі рішення.

Бажаю партії «Самопоміч» знайти внутрішні сили, щоб реформувати свою квазі-авторитарну політичну силу, перетворивши її на демократичну ідеологічну партію за кращими європейськими зразками. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук