Ректором «Львівської політехніки» захотіли стати тільки два кандидати

СуспільствоІрина Знась, 20 червня 20148660

На участь у конкурсі на посаду ректора Національного університету «Львівська політехніка», який оголосило Міністерство науки та освіти України, зголосились лише двоє претендентів. При цьому один з них не відповідає вимогам.

Про це у коментарі ZAXID.NET розповів фахівець департаменту роботи з персоналом та керівними кадрами МОН Сергій Бондарчук.

«Наразі ми отримали документи від двох осіб. Один – чинний ректор «Львівської політехніки» Юрій Бобало, а інший - не відповідає вимогам, бо хоч і захистив докторську дисертацію, але не має ступеня професора та відповідного стажу», – розповів Бондарчук.

Таким чином, якщо сьогодні до кінця дня в МОН не надійдуть документи, які вислали поштою інші потенційні кандидати, вибори ректора проведуть наступного тижня.

«Затягувати з виборами немає сенсу, адже починається відпустково-канікулярний період. Юрія Бобала всі знають, тому швидко організувати вибори не буде проблемою», – додали в міністерстві.

Юрій Бобало є ректорм НУ "Львівська політехніка" з 2007 року.

Як повідомляв ZAXID.NET, 17 травня Міністерство освіти і науки України оголосило конкурс на заміщення посади ректора НУ «Львівська політехніка». Протягом одного місяця кандидати мали подавати документи на адресу міністерства. У конкурсі можуть брати участь громадяни України, які вільно володіють українською мовою, мають вчене звання професора, науковий ступінь доктора або кандидата наук і стаж науково-педагогічної діяльності не менше, ніж десять років.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук