Релігійна секта «Відродження» подала до суду на шоу з Майклом Щуром

Автори шоу називають позов «смішним» через вимогу спростувати оціночні судження та жарти

Релігійна організація «Відродження» створена Володимиром Мунтяном подала на «Телебачення Торонто» до суду за сюжет, що вийшов у 2018 році у шоу «#@)₴?$0 з Майклом Щуром».

Про це 4 лютого повідомляє «Громадське» з посиланням на креативного продюсера «Телебачення Торонто» Євгена Самойленка.

Зазначається, що «Відродження» вимагає спростувати інформацію, яка була представлена в сюжеті шоу з Майклом Щуром. Засновник «Відродження» Володимир Мунтян вважає, що ведучий програми принизив честь та гідність релігійної організації і заперечує, що йому належить автомобіль Ferrari, про який згадує ведучий шоу.

Спростувати вимагають такі фрази: «Мунтян може засушити не тільки пухлину, а все - від біполярного розладу до енурезу», «Володимир Мунтян — пастор гомеопат» та про те, що він «годує свою паству нісенітницями».

Креативний продюсер шоу називає позов «смішним» через вимогу спростувати оціночні судження та жарти.

«Відродження» вимагає спростувати інформацію, яка була представлена в сюжеті шоу з Майклом Щуром

Варто уточнити, що українська релігійна організація, заснована Володимиром Мунтяном у 1997 році, є частково забороненою, зокрема у Львові. «Відродження» налічує 320 філій в Україні, Росії та Білорусі. Організація займається такими специфічними ритуалами, як екзорцизм, вигнання диявола, зняття родового прокляття, лікування раку і ДЦП за допомогою молитов тощо.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук