Ремонт моста на Городоцькій. Нова схема руху

Зміни маршрутів громадського транспорту

СуспільствоАК, 31 травня 20163

Автомобільний рух на одній з найбільш завантажених транспортних артерій Львова – вул. Городоцькій – у зв’язку з аварійно-відновлювальними роботами перекриють на чотири з половиною місяці. В результаті буде змінена схема автомобільного руху на багатьох сусідніх вулицях, а також зазнають змін маршрути громадського транспорту.

Мова йде про аварійно-відновлювальні роботи на шляхопроводі, розташованому поруч з поворотом на Левандівський міст. За інформацією пресс-служби ЛМР, рух на цій ділянці буде припинений, починаючи з ранку 1 червня. Завершення усіх необхідних робіт планується не раніше 14 жовтня.

Львівська поліція уже опублікувала схему можливих варіантів об’їзду перекритої ділянки вул. Городоцької.

Змінені будуть також деякі маршрути громадського транспорту.

За інформацією управління транспорту та зв’язку ЛМР, на час проведення робіт міські автобуси №11, 13, 18 та 23 курсуватимуть по вул. Кондукторській, у зворотному напрямку – до центру міста – по вул. Окружній; маршрути №№28 та 32 – по вул. Народній, у зворотному напрямку – до центру міста – по вул. Окружній.

В процесі реконструкції шляхопроводу також буде розширено проїзну частину дороги до 4-х смуг на вул. Городоцькій – на ділянці від Хлібзаводу до повороту на Левандівський міст.

На реконструкцію моста з розширенням проїзної частини у міському бюджеті закладено 27 млн грн. Роботи виконуватиме ТзОВ «Західтрансбуд».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук