Ремонт вул. Богданівської не завершують, бо нема грошей з Києва

2 липня 20139710
Ремонт вул. Богданівської не завершують, бо нема грошей з Києва
фото ZAXID.NET
Іван Лозинський

На сьогодні немає ні грошей, ні можливості завершити ремонт вул. Богданівської у Львові, оскільки на ці потреби не надійшли державні кошти. Про це 2 липня під час чату на ZAXID.NET повідомив голова Личаківської районної адміністрації Іван Лозинський.

«Вул. Богданівська та вул. Пасічна були включені в план ремонту доріг до Євро-2012. Мали бути виділені кошти, були затверджені бюджетні призначення, на обох вулицях покладено по два шари асфальту. Але роботи зупинилися», – сказав Лозинський. Він зауважив, що компанії «Онур», яка проводила роботи на вул. Богданівській, заборгували 7,5 млн грн.

«Вони не мають сьогодні ні грошей, ні можливості покласти третій шар асфальту. Як тільки будуть гроші – роботи завершать. Ми поставили знаки, щоб люди орієнтувались, що каналізаційні люки там розташовані вище за асфальт. Ми орієнтувались на третій шар, коли його покладуть – це вирівняють… Прошу вибачення, але досі не надходять кошти з державного бюджету», – сказав голова району.

На запитання про ремонт вул. Дорога Кривчицька Іван Лозинський сказав, що її планували зробити перед ремонтом вул. Тракт Глинянський. «Але враховуючи те, що весь важкий транспорт і мешканці з Лисинич з’їжджають з кільцевої дороги і повертають на вул. Богданівську, ми вклали в ремонт Тракту Глинянського 550 тис. грн. Дорога Кривчицька планувалась за додаткові кошти», – пояснив він.

Однак, наголосив голова Личаківського району, на сьогодні проплати для комунальних підприємств заблоковані казначейством.

«Ми не маємо коштів, щоб приступати до робіт. 15 червня мали з вул. Ніщинського приступити до робіт, дійти до переходу і залізничного переїзду, але кошти заблоковані в казначействі… Ямковий ремонт тут весною робити, але там треба капітальний ремонт», – сказав Іван Лозинський.

Нагадаємо, 17 липня 2012 року на вулиці Богданівській розпочали робити ремонт, який тривав до вересня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук