Ревізія не виявила значних фінансових махінацій у Львівській політехніці

СуспільствоІрина Пакош, 2 червня 20142270

Фахівці Держфінінспекції у Львівській області провели ревізію фінансово-господарської діяльності Національного університету «Львівська політехніка» за період з 1 травня 2012 по 31 березня 2014 року.

Як повідомили у прес-службі університету, під час ревізії, враховуючи звернення народного депутата України Олександра Бригинця до Генеральної прокуратури України за заявою Конфедерації Вільних профспілок України за підписом Волинця М.Я., особливу увагу звернули на законність витрачання бюджетних коштів, призначених на виплату заробітної плати, матеріальної допомоги, премій, стипендій.

Перевірка встановили, що ці виплати університет здійснював відповідно до вимог чинного законодавства, галузевої угоди, колективного договору та положень про матеріальне заохочення працівників в межах кошторисних призначень на оплату праці. Крім того, держфінінспектори звернулися до 1163 працівників та 107 студентів вишу щодо періодичності, повноти, своєчасності отримання ними премій, матеріальної допомоги та інших заохочувальних виплат.

Водночас фінінспектори встановили окремі недоліки, внаслідок яких університету завдано збитки на 25,8 тис. грн, які на сьогодні повністю відшкодовано. За їх допущення на 12 посадових осіб складено протоколи про адміністративне правопорушення.

Однак, під час ревізії не підтвердилася інформація, наведена у зверненнях народного депутата України Олександра Бригинця до Генеральної прокуратури України за заявою Конфедерації вільних профспілок України за підписом Волинця М.Я.

Нагадаємо, 18 березня народний депутат від «Батьківщини» Олександр Бригінець заявив на підставі листа Конфедерації вільних профспілок України, що вище керівництво «Львівської політехніки» причетне до привласнення 50 млн грн, які мали б бути виплачені як зарплати та стипендії. У цих махінаціях звинувачували ректора Політехніки Юрія Бобала, першого проректора Володмира Павлиша та проректора з економічних питань Анатолія Мороза.

Сам Юрій Бобало всі звинувачення назвав брехнею і пов’язував це з майбутніми виборами ректора.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук