Рейтинг Путіна починає падати - соціологія

СвітЛюбко Петренко, 27 серпня 201515860
Рейтинг Путіна починає падати - соціологія

Рейтинг Володимира Путіна в Росії починає повзти додолу. Як свідчать результати опитування «Левада-центру», за літо кількість росіян, котрі схвалюють діяльність свого президента, зменшилася на шість відсотків.

Ще в червні рейтинг схвалення діяльності Путіна становив 89%. Тоді  лише 10% респондентів відповіли, що не схвалюють його діяльність на посаді президента Росії. До кінця серпня рейтинг Путіна впав до 83 відсотків, а кількість опитаних, які не схвалюють його діяльність, зросла до17%.

Кількість незадоволених станом справ у Росії також продовжує зростати. У червні цього року 64 відсотки опитаних заявляли, що справи в країні йдуть у правильному напрямку. У липні ця цифра почала знижуватися, а в серпні дану тезу підтримало лише 55 відсотків росіян. Порівняно з червнем збільшилась і кількість тих, хто вважає, що країна рухається неправильним шляхом – 29 відсотків. У червні так вважали лише 22 відсотки опитаних.

Опитування зафіксувало також негативну динаміку довіри до влади загалом. Знизився, зокрема, рейтинг прем'єр-міністра Дмитра Медведєва з червневих 66-ти до нинішніх 61 відсотка. Упав і загальний рівень схвалення діяльності уряду Росії з 62% до 54%, а також Держдуми РФ – з 54% до 47%.

За літо 4% респондентів розчарувалися в діяльності губернаторів своїх областей, президентів республік і мера Москви. У червні їх рейтинг становив 64%, а до серпня опустився до 60%.

Опитування проводилося 21-24 серпня 2015 року з репрезентативною всеросійською вибіркою міського і сільського населення серед 1600 осіб віком 18 років і старше в 134 населених пунктах 46 регіонів країни. Розподіл відповідей наводиться у відсотках від загального числа опитаних разом з даними попередніх опитувань. Статистична похибка даних цих досліджень не перевищує 3,4%.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук