Рейтинг супермаркетів Львова 2018
Економіка

Рейтинг супермаркетів Львова 2018

Як за рік змінились ціни у продуктових мережах

Юлія Лавришин, 4 квітня 2018 6110 0

ZAXID.NET вчетверте перевірив усі мережі супермаркетів Львова на предмет зростання цін. Ми зафіксували вартість 12 тих самих продуктів, що і в попередні роки, щоб дізнатись, на скільки піднялись ціни і який супермаркет найдоступніший.

Тож за рік ціни у львівських продуктових мережах зросли в середньому на 11%, тоді як у минулому році зростання було на рівні 6-7%.

Найбільший стрибок цін – майже 21% – ми зафіксували у мережі «АТБ», яка попри це все одно виявилась найбільш доступною для львів'ян. Водночас ми розуміємо, що суттєве здорожчання продуктів в «АТБ» частково зумовлене тим, що минулого року під час нашого дослідження у цій мережі усі ціни були акційними з нагоди приходу на львівський ринок.

Для збільшення клікніть на зображення

І вже другий рік поспіль найвищими ціни є у мережах «Близенько» і «Фуршет», а також у магазині «Опера Маркет».

Результати попередніх років можна подивитись тут: 2015, 2016, 2017.

Для збільшення клікніть на зображення

Ми свідомо обрали для перевірки той самий перелік продуктів, що й у попередніх дослідженнях, щоб максимально точно та коректно показати зміну цін у різних торгових мережах.

До складу продуктового кошика увійшли: батон «Сихівський» («Хлібпром» або «Хлібна хата»); молоко «Селянське», 2,5%, 900 г; масло «Селянське», 72,5%, 200 г («Люстдорф»); йогурт «Галичина», 300 г; олія «Чумак Золота» (у деяких мережах цієї олії не було, тож ми враховували «Олейну пресовану»), 1 л; чай «Хейліс Аристократичний», 100 г (у деяких мережах цього чаю не було, тож ми враховували «Грінфілд Класичний»); кава «Якобс Монарх Класична», 230 г, печиво «Марія Класична», 150 г («Ярич»); шоколад «Корона Молочний», 90 г; вода сильногазована «Моршинська», 1,5 л; банани, 1 кг; картопля, 1 кг.

Під час дослідження ми відвідали такі магазини: «Арсен» на просп. Червоної Калини, 60 та у ТЦ «Роксолана» на пл. Галицькій; «АТБ» на вул. Бойчука, 38 та на вул. Широкій, 70; «Ашан» на вул. Володимира Великого, 58 та у ТРЦ King Cross Leopolis; «Близенько» на вул. Княгині Ольги, 100к, на вул. Драгана, 4б та на вул. Коперника, 1; «Вопак» на вул. Широкій, 64; «Метро» на вул. Городоцькій, 300; «Опера Маркет» у ТЦ Opera Passage на просп. Свободи; «Рукавичка» на вул. Коновальця, 97 та у ТЦ «Магнус»; «Сільпо» на вул. Широкій, 87; «Фуршет» на вул. Сахарова, 45.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук