Рейтинг Тимошенко суттєво впав, - політолог

4 червня 20092491

"Рейтинг Тимошенко суттєво впав. Головними виборцями на цей момент є мешканці села, які є консервативними у своїх поглядах і не мають зараз часу стежити за політичними дебатами. Якщо буде створено "широку" коаліцію, то це вплине на рейтинги Тимошенко, зважаючи на те, що вона будувала свою стратегію на протидії ПР і наголошувала, що вони не допустять регіоналів до влади, оголошувала, скільки вони за день "наживають" на країні", - зазначив 4 червня у коментарі ZAXID.NET політолог Анатолій Романюк.

"Але її рейтинг протягом останнього часу і так значно впав, так що коаліція з ПР суттєвого впливу на зниження підтримки лідера БЮТ не матиме", - додав політолог.

Він також зазначив, що результативною "широка" коаліція буде за умови, коли Ющенко не прийме відповідних дій, щоб не допустити конституційної реформи і не піде у відставку з оголошенням дострокових виборів: "І друге - вона буде результативною, якщо не матиме протестної реакції у суспільстві. Політики розраховують на те, що населенню зараз не до них, що люди займаються своїми справами, підготовкою до відпусток і не реагуватимуть на те, що відбувається. Якщо така реакція буде, то я не думаю, що коаліціянти ризикнуть проводити конституційну реформу. Рейтинги свідчать, що 60-80% населення проти такої розв’язки ситуації. Якщо будуть акції протесту і альтернатива у вигляді інших політичних сил, вони не підуть на такий крок".

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук