Рідні допомагають: 20 апаратів штучної вентиляції легень передадуть у лікарні Львова та області

Рідні допомагають: 20 апаратів штучної вентиляції легень передадуть у лікарні Львова та області

Благодійний Фонд Рідні разом з партнерами - компанією Avalon, ОККО Group та за підтримки медичного центру Medicover, придбали 20 апаратів штучної вентиляції легень, які передадуть у лікарні Львова та області впродовж 12 днів.

Також фонд закуповує 1800 захисних костюмів для медиків задля боротьби з коронавірусом.

«Фонд Рідні не може залишатися осторонь ситуації, яка є зараз в Україні та світі. Саме тому ми прийняли рішення, що окрім основної діяльності фонду, ми будемо спрямовувати наші сили на допомогу лікарням та медикам у боротьбі з COVID-19 і закликаємо всіх небайдужих долучитись до нашої ініціативи.

Віримо, що об’єднавши зусилля нашої команди та партнерів, ми вбережемо життя та здоров’я багатьох українців», – Юрій Федорів, засновник фонду Рідні.

Рідні – благодійний фонд, який працює в Україні з 2012 року і продовжує історію фонду Діаконія. Протягом років фонд втілює проєкти підтримки дітей та сімей з вразливих категорій населення, займається підтримкою двох дитячих будинків сімейного типу у Львові, проводить профорієнтаційні програми, освітні програми для дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування. Забезпечує консультаційний та освітній супровід для дорослих, зокрема усиновлювачів, батьків-вихователів дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей.

Долучайтеся до Рідних у Facebook, Instagram та на сайті ridni.org.ua
Контактні телефони 097 67 24 157 та 067 654 87 41.

ridni.org.ua en
ridni.org.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук