Рiшення суду щодо борг ЄЕСУ - це полiттехнологiя, – Турчинов

Володимир Балита, 19 вересня 201210054
Рiшення суду щодо борг ЄЕСУ - це полiттехнологiя, – Турчинов
фото ТСН
Олександр Турчинов

Соратники екс-прем'єра Юлiї Тимошенко розцiнюють рiшення Господарського суду Києва за позовом Росiї щодо боргу корпорацiї "Єдинi енергетичнi системи України" (ЄЕСУ) як брудну полiтичну технологiю i впевненi, що Україна не сплачуватиме цього боргу.

"Це брудна, суто полiтична технологiя, яка сьогоднi почала працювати. В чому сенс цiєї технологiї: українська держава не заплатить Росiйськiй Федерацiї жодної копiйки в цiй справi. Бiльше того, пiсля завершення виборчого процесу апеляцiйна або касацiйна iнстанцiя скасує це рiшення на пiдставi справдi неiснуючих гарантiй, яких немає навiть у позовi", - заявив керiвник центрального виборчого штабу об'єднаної опозицiї "Батькiвщина" Олександр Турчинов.

"Це реалiї української брудної полiтики, це реалiї антидержавної дiяльностi української влади i це ще одне свiдчення, наскiльки вони бояться лiдера опозицiї Юлiю Тимошенко - вони готовi компрометувати саму державу, ухвалювати абсурднi рiшення, щоб мати можливiсть для її компрометацiї", - додав полiтик.

При цьому, за його словами, впродовж виборчої кампанiї влада розповiдатиме про те, що вони змушенi будуть не платити пенсiї та зарплати, тому що повертатимуть "якiсь неiснуючi борги".

О.Турчинов iще раз наголосив, що це "не що iнше, як брудна цинiчна технологiя, спрямована безпосередньо проти Ю.Тимошенко, "Батькiвщини" та опозицiї загалом".

"Економiчних питань i вiдносин за цим фарсом немає", - вважає вiн.

Нагадаємо,  19 вересня 2012 року Господарський суд Києва частково задовольнив позов Мiнiстерства оборони РФ до уряду України за боргом корпорацiї "Єдинi енергетичнi системи України" (ЄЕСУ), зобов'язавши Кабiнет Мiнiстрiв виплатити росiйськiй сторонi 3 млрд 113 млн 53 тис. 506 грн.

Зазначений борг, як стверджує позивач, виник наприкiнцi 1990-х рокiв, коли "ЄЕСУ" на чолi Ю.Тимошенко не виконала гарантованої урядом України на чолi з Павлом Лазаренком угоди 1997 року про постачання корпорацiєю "ЄЕСУ" продукцiї для потреб росiйського оборонного вiдомства.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук