Родичі героїв «Небесної сотні» закликали не продавати голоси на виборах (відео)

Родичі героїв «Небесної сотні» закликали не продавати голоси на виборах (відео)
Ігор Гурик

У мережі з’явився соціальний ролик, в якому родичі героїв «Небесної сотні» закликають громадян України не продавати свої голоси під час місцевих виборів, які пройду в країні 25 жовтня. Відео, опубліковане на сервісі YouTube, створене центром соціальних проектів «Хочу жити».

«Закінчується другий рік з часу перемоги Майдану, однак такі ганебні явища як підкуп виборців залишаються й надалі частиною політичної реальності нашої країни. До чого може призвести така ситуація вже в найближчому майбутньому?», – задаються питанням творці ролика.

У записі кліпу, зокрема, взяли участь Володимир Голоднюк – батько героя «Небесної сотні» Устима Голодюка, Галина Дідич – дружина героя «Небесної сотні» Сергія Дідича та Ігор Гурик – батько героя «Небесної сотні» Романа Гурика.

«Мені б хотілося, щоб кожен вибирав, не продаючи. Якщо вже таку ціну ми заплатили за свою державу, то щоб кожен усвідомив себе громадянином, відповідальним настільки, щоб не продавався. Щоб він не продавав майбутнє своїх дітей», – зазначила Галина Дідич.

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук