Росія не підтримала на РБ ООН продовження повноважень миротворчих сил у Боснії

СвітЛюбко Петренко, 12 листопада 20141520
Росія не підтримала на РБ ООН продовження повноважень миротворчих сил у Боснії

Росія стала єдиною країною в Раді Безпеки ООН, яка не підтримала резолюцію про продовження на рік повноважень миротворчих сил у Боснії. Попередні 14 років Росія голосувала за продовження місії, але на цей раз утрималася від голосування.

Водночас Росія й не наклала вето на рішення про продовження боснійської місії, а значить вона продовжить свою роботу ще принаймні на рік. Про це повідомив телеканал orf.

Завдання багатонаціональних миротворчих сил, відомих як EUFOR, полягає в тому, щоб сприяти стабілізації обстановки після Боснійської війни 1992-1995 років, в якій брали участь три етнічні групи – боснійці, хорвати і серби. Росія підтримує боснійських сербів, які виступають за створення власної держави.

Минулого тижня Рада ЄС підтримали план зі сприяння Боснії вступу до Європейського Союзу, підготовлений Великою Британією і Німеччиною. Постійний представник Росії при ООН Віталій Чуркін заявив, що боснійська місія може бути використана як «інструмент, який прискорить вступ країни до ЄС і НАТО».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук