Росія вимагає особливий статус Донбасу на постійній основі

СуспільствоАндрій Стець, 27 січня 2016542418
Представником РФ в контактній групі з врегулювання ситуації в Україні Борис Гризлов

Росія наполягає, що Донбас має законодавчо отримати особливий статус на постійній основі. Про це заявив журналістам у середу постпред РФ на переговорах з врегулювання на сході України Борис Гризлов, пише російський «Інтерфакс».

«Голосування за Конституцією України має бути жорстко пов'язане з одночасним прийняттям поправок до статей 1 і 10 закону про особливий статус для додання особливому статусу постійної основи», - зазначив Гризлов.

Він також додав, що редакція цих поправок до закону про особливий статус повинна бути узгоджена на Контактній групі.

При цьому, за словами Гризлова, в Конституції потрібно юридично закріпити, що «повноваження обраних на виборах на Донбасі за окремим законом осіб не будуть припинені в 2017 році, як це передбачено конституційною реформою для всієї України».

Він також відзначив необхідність пошуку юридичної формули, яка гарантує, що перехідні положення Конституції України будуть «відсилати саме до чинної редакції статей 2-9 закону про особливий статус і до заново узгоджених на Контактній групі редакцій статей 1 і 10».

Нагадаємо, лідер парламентської фракції «Блок Петра Порошенка» Юрій Луценко заявив, що парламент прийме децентралізацію лише після виконання Росією Мінських угод.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук