Росія закинула Латвії порушення міжнародних зобов'язань

Світ19 лютого 201286624
Росія закинула Латвії порушення міжнародних зобов'язань
Ілюстрація

Керівництво Латвії відмовилося надати делегації Громадської палати Росії статус спостерігачів на референдумі щодо державного статусу російської мови, який відбувся напередодні. Про це йдеться в повідомленні, яке розповсюдило МЗС Росії.

У російському міністерстві результати референдуму вважають такими, які виявили "серйозність проблеми". "Висока активність на референдумі громадян Латвії, які вважають російську мову рідною, наочно свідчить про їхню незгоду з курсом на побудову моноетнічного суспільства. При цьому підсумки референдуму далеко не повною мірою відображають настрої в країні. Це пов'язано з тим, що права на вираження своєї думки були позбавлені 319 тис. осіб т.зв. "негромадян", - повідомив офіційний представник МЗС Росії А.Лукашевич.

"Викликає також здивування, що латвійська ЦВК за рекомендацією МЗС країни не надала делегації Громадської палати Росії статусу спостерігачів на референдумі. Ми зажадали від латвійської влади пояснень. Вважаємо, що мова йде про ігнорування Ригою своїх міжнародних зобов'язань", - ідеться в повідомленні, яке розміщене на сайті МЗС Росії.

Нагадаємо, у суботу 18 лютого у Латвії відбувся референдум щодо надання російській мові статусу державної. Близько 75% громадян країни висловилися проти.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 24

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук