Росія зосереджує війська на українсько-білоруському кордоні

Volodymyr Balyta, 13 березня 201426512
Росія зосереджує війська на українсько-білоруському кордоні
фото twitter/rfcnf
Російська БМП

Міністерство закордонних справ України заявляє про зосередження російських військ уздовж українсько-білоруського кордону. Про це на брифінгу сказав директор департаменту інформаційної політики Міністерства закордонних справ Євген Перебийніс.

Він розповів, що Росія продовжує діяти в напрямку посилення напруги стосовно України.

За інформацією українських військових структур, Росія і далі збільшує кількість військової техніки та солдатів у Криму, особливо збільшується кількість військової авіації, а також зосередження військових сил уздовж східного кордону України.

«У напрямку Сумської, Чернігівської та Харківської областей, і що є новим явищем на території Республіки Білорусь», – сказав Перебийніс.

Також за його інформацією збільшується присутність Військово-морських сил в акваторії Азовського й Чорного моря.

Крім того, речник МЗС сказав, що 12 березня через поромну переправу «Крим» прорвалося 44 бронетранспортери, 28 військових вантажівок, на яких був напис «Гуманітарна допомога Криму», і 40 автобусів з пасажирами.

Нагадаємо, що 12 березня командувач Військово-повітряних сил (ВПС) Білорусі Олег Двігалєв розповів, що влада Білорусі прийняла рішення про перебазування винищувачів Російської Федерації на аеродроми республіки. Цього ж таки дня Олександр Лукашенко на засідання Ради безпеки Республіки Білорусь заявив, що Мінськ запропонує Москві розмістити на території Білорусі додатково до 15 літаків у зв'язку з активністю НАТО поблизу білоруських кордонів.

Після втечі з України відстороненого президента Віктора Януковича російські війська розпочали вторгнення на територію України. Офіційно Росія не підтверджує, що об’єкти інфраструктури в Криму захоплюють російські військові, заявляючи, що це «самооборона російськомовного населення».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук