Російські дипломати образилися на тролінг СБУ у день їхнього свята

Російські дипломати закликали Україну дотримуватися конвенцій про консульські та дипломатичні зносини

Посольство Росії в Києві направило ноту протесту в Міністерство закордонних справ (МЗС) України у зв'язку з акцією, яку біля будівлі російського посольства 12 червня влаштувала Служба безпеки України (СБУ).

«У зв'язку з влаштованою акцією посольство Російської Федерації в Києві надіслало ноту протесту в МЗС України. У ній було зазначено на небажання української сторони виконувати свої міжнародні зобов'язання щодо забезпечення умов нормального функціонування російських дипломатичних установ, як того вимагають Віденська конвенція про дипломатичні зносини 1961 року і Віденська конвенція про консульські зносини 1963 року, учасниками яких є Росія й Україна», – повідомила у понеділок, 15 червня, російська державна агенція ТАСС.

«Розраховуємо, що Україна, яка приймає дипломатичні і консульські представництва інших країн, вживе, нарешті, належних заходів для запобігання будь-якому порушенню їхнього спокою або образі гідності, створить належні умови для їх нормальної роботи, виходячи з принципів взаємності і традицій дипломатії», – сказано у ноті протесту російських дипломатів на адресу України.

Нагадаємо, 12 червня у день державного російського свята, так званого «Дня Росії», навпроти усіх дипломатичних установ РФ в Україні з’явилися тематичні бігборди з емблемою української контррозвідки. Зокрема, бігборди із емблемою департаменту контррозвідки СБУ з’явилися у Києві, Львові та Одесі. А в Харкові перед російським консульством з'явився тематичний мурал.

На муралі у Харкові художники зобразили орла, який тримає кігтями двоголову змію, а також додали гасло ДКР «Aquila non captat muscas», що перекладається як «Орел мух не ловить». Окрім того, автори намалювали лицаря, який бореться із двоголовим чудовиськом, а над ним помістили напис «Пам'ятаємо – перемагаємо!».

На офіційній сторінці СБУ у Facebook спецслужба прямо підтвердила свою причетність до появи таких бігбордів біля російських дипустанов.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук