СБУ потролила російських дипломатів у день їхнього свята

Бігборди з емблемою української контррозвідки з'явилися біля усіх російських дипустанов в Україні

СБУ потролила російських дипломатів у день їхнього свята
фото ZAXID.NET
Бігборд з емблемою української контррозвідки біля будівлі Генерального консульства РФ у Львові

У день державного російського свята, так званого «Дня Росії», навпроти усіх дипломатичних установ РФ в Україні з’явилися тематичні бігборди з емблемою української контррозвідки. Судячи з усього, таким чином це СБУ вирішила «привітати» російських дипломатів, значна частина яких насправді є співробітниками спецслужб під дипломатичним прикриттям.

Зокрема, бігборди із емблемою департаменту контррозвідки СБУ з’явилися у Києві, Львові та Одесі. А в Харкові перед російським консульством з'явився тематичний мурал.

«Російським дипломатам надсилає привітання українська структура, яка успішно виявляє ворожу агентуру в Україні. Привітання з прозорим натяком», – написав журналіст Андрій Цаплієнко у Telegram.

На муралі у Харкові художники зобразили орла, який тримає кігтями двоголову змію, а також додали гасло ДКР «Aquila non captat muscas», що перекладається як «Орел мух не ловить». Окрім того, автори намалювали лицаря, який бореться із двоголовим чудовиськом, а над ним помістили напис «Пам'ятаємо – перемагаємо!».

На офіційній сторінці СБУ у Facebook спецслужба прямо підтвердила свою причетність до появи таких бігбордів біля російських дипустанов: « Привіт від СБУ до так званого "Дня РФ"».

У понеділок, 15 червня, російські дипломати у зв’язку з акцією від СБУ надіслали Києву ноту протесту.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук